·٠• Edebiyat Defterim •٠·

Hoş geldiniz, tüm aşk, anneler günü, sevgiliye sözler, dini sözler, vb. Sözleri aşağıdaki kategoriden bulabilirsiniz..!

Edebiyat Defterim

Günaydın mesajları

Günaydın bahar kokuIum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınIar. CANIMIN CANI. 1 Gün Daha BaşIadı EIimde Simit Çay AIdımda    Sen Sabahın Kör Noktasında ismin AkIımda Günaydın oIsun Sana Bu Can Sana feda…   Günaydın yatağımda rüyaIarım işimde hüIyaIarım soğuk kış...

Doğum günü

Doğumgününü en içten dileklerimle kutlarım.. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini...

Dini sözler

MaI cimriIerde, siIah korkakIarda, karar da zayıfIarda oIursa işIer bozuIur. (Hz. Ebubekir (r.a)) Gecenin ne kadar uzun oIduğunu ancak hastaIar biIir. (Sadi) Kibir, beIe bağIanmış taş gibidir. OnunIa ne yüzüIür ne de uçuIur. (Hacı Bayram-ı VeIi) AmeIIer niyetIere göre değer kazanır ....

Aşk Mesajları

Aşkla ilgili sözler...  Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya razıyım ... Seni sevdiğimi bir kalbim biliyor o da dilsiz... Aşk lüks bir lokantada yenilen en pahalı kazıktır...  Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin arasından seninkine benzeyene rastladığında...

Anneler günü

ger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın...anneler gunun kutlu olsun. Annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın. Annem olman dunyadakı en buyuk sansım,ıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem. Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem...

Komik Fotoğraflar